У лісгоспі АПК – новосілля
Добавив: vyzhnytsia1
Коментарів: 0
Добавлено: 20-09-2017, 09:26
Переглядів: 6 036

 У дивовижній земній радості, дарованій карпатською осінню, купалося сонце і не поспішало за обрій, а хотіло й собі, разом з поважними гостями, побувати на довгоочікуваному новосіллі. Трудову та історичну біографії ДП «Вижницького держспецлісгоспу агро промислового комплексу» пишуть його працівники, яких на сьогоднішній день налічується майже сто тридцять. За скромною невеликою цифрою – добробут родин, які впевнені у завтрашній порі. Хіба це не важливо? Тут сумлінна праця кожного спрямована не лише на економічний розвиток підприємства, але й України – незалежної і єдиної.

Відрадно, що започатковані першим директором Юрієм Васильовичем Марчуком добрі традиції не лише бережуть, але гідно продовжують ті, кого він своїм далекоглядним поглядом мудрого керівника бачив на відповідальних посадах, на виробничих ділянках, у цехах, у лісі, який потрібно не тільки берегти, але вміло, за призначенням використовувати, примножувати і просто любити та шанувати.
– Сьогоднішня незабутня подія – гарний дарунок до нашого професійного свята, – відзначив директор лісгоспу Юрій Ткачук. – Адже ми всі разом наближали новосілля в цьому мальовничому Підкрайському куті Берегомета. Першу цеглину у новобудову заклав шанований нами ветеран праці Юрій Васильович Марчук. І сподіваюся, що йому не соромно за нас. Ми довели справу до урочистого відкриття адмінбудинку, у якому буде працюватися всім легко і з ентузіазмом.
Слухаючи нинішнього директора Юрія Ткачука, а відтак і колишнього Юрія Марчука, розумієш, як важливо надбане і напрацьоване передати у добрі руки, щоб справи мали успішне продовження. Два поважні Юрії Вижниччини довели, що Держспецлісгосп – з гарним майбутнім.
До відкриття залишалась година – обійшли приміщення та навколо нього. І квіти, і спортивний майданчик. Що тут скажеш? Усе до ладу, по-газдівськи. У затишних світлих кабінетах, оснащених сучасною технікою та офісними меблями, – привітні працівники. Першими нас зустріли головний економіст Марина Боднарашек та головний бухгалтер Людмила Чорнейчук і запросили подивитись, у яких комфортних умовах вони працюють.
– Кажуть, що на роботу потрібно йти, як на свято. Це, мабуть про нас, про тих, хто щодня переступатиме поріг цієї оселі, де проходить, зазвичай, більше днів життя, ніж вдома, – сказала Марина Іванівна.
Долучився до розмови і головний лісничий Ярослав Швейко: “Якби ви знали, скільки любові кожного у зробленому. Наша радість – радість всього колективу, у якому немає байдужих і всі сповна відповідають за доручені ділянки роботи. Мені надзвичайно приємно відзначити кращих. З Іспаського лісництва – лісників Миколу Токаря та Ярослава Григу, який побував у АТО і захищав єдність України. Нині він – наш Герой, стоїть на варті лісів і дбає про нові, які слугуватимуть для століть. Хочу відзначити роботу майстра лісу Юрія Малиша.
Із Карапчівського лісництва добрі слова скажу про помічника лісничого Ярослава Мишковського, старшого майстра лісу Миколу Боднарюка, майстрів лісу Ореста Теслицького та Степана Волошенюка, лісника Миколу Савчука, звалювальника лісу Володимира Фурдука.
Буковинське лісництво також має своїх працелюбів, серед них – лісничий Віктор Шарко, старші майстри лісу Ігор Мацьопа, Ігор Ткачук та Ярослав Граб, майстер лісу Дмитро Угрин, лісокультурниця Юлія Біла.
У вагомих результатах праці – знання, ініціативність провідного інженера з охорони і захисту лісу Володимира Місікевича, інженера лісового господарства Октавіана Мотрюка.
Ось які показники маємо за вісім місяців цього року: посаджено молодих лісів на площі 55,6 га при плані 45 га; на площі 91,1 га проведено рубки догляду за молодими лісами. А планувалось на 75 га. Покращено санітарний стан лісу, проведено санітарно-вибіркові рубки на площі 188,1 га; заготовлено 12 243 м/куб ліквідної деревини від рубок головного користування, що на 243 м/куб більше запланованого».
Про те, що ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» один з кращих на Буковині, говорили в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Роман Череватий, голова обласної організації профспілкових працівників АПК Михайло Серецький, голова райдержадміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк, в. о. старости села Іспас Олексій Гордійчук.
Керівники району разом з очільниками лісової галузі області вручили почесні грамоти головному економісту Марині Боднарашек, головному бухгалтеру Людмилі Чорнейчук, директору Юрію Ткачуку, головному лісничому Ярославу Швейку, начальнику дільниці з переробки деревини Миколі Михальчуку, ветерану праці Юрію Марчуку, голові профкому підприємства Дмитру Думенку, провідному інженеру Володимиру Місікевичу, начальнику лісового відділу Володимиру Романюку, головному механіку Петру Микитюку, слюсарю Дмитру Марчуку.
Вітальні слова засівали у серця здібні і талановиті учні Берегометської ЗОШ І-ІІ ст. разом із заступником директора з виховної роботи Наталією Марчук.
А Боже благословення,під чисті краплини дощу з небес посилав присутнім настоятель Свято-Юріївської церкви ієрей Степан. Духовний провідник освятив новобудову, побажавши, щоб у ній витав тільки дух радості.
Побачити святкове, історичне для лісгоспу дійство приїхало чимало гостей. А ми від себе побажаймо, щоб сюди завжди заходили втішні новини, втілювались задуми, а праця кожного вінчалася успіхами, птахом щастя злітала над карпатськими лісами, приносила у кожну родину добробут і злагоду, і звичайно, мир. Бо коли всі разом виконували «Гімн України», бачилось у поглядах, як нам не вистачає саме миру, заради якого у лісгоспі, працюватимуть ще натхненніше і невтомніше. І най їм Бог у поміч стане.

Анна ГУДИМА.
Фото Христини ПОЛЯНЧУК.

 

 

 

 

 

 

 

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Вижницькі обрії"

Передплатний індекс: 63667

Адреса: 59200, м.Вижниця,
Чернівецької області,
вул.Р.Шухевича, 14.

Тел. (3730) 2-33-70.
E-mail: redakcia@meta.ua

Особистий кабінет